bekleyiniz

Yakın Koruma

Yakın Koruma hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Agun Security

Yakın Koruma

Uluslararası Firma ve Şirketlerin üst düzey koruma ihtiyaçları doğrultusunda, üst düzey yöneticilere, VIP ve CIP’ler ile aile bireylerine koruma hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda, bölgeyi, ulaşım sistem ve yollarını, suç tiplerini ve suçlu profillerini çok iyi bilen ve bunlara karşı müşterilerimizi korumak için alacakları önlemleri çok hızlı uygulayabilen profesyonel güvenlik uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Agun Güvenlik, uluslararası firmalar, organizasyonlar ve firmalar ile yakın bir işbirliği içerisinde çalışırken, aynı zamanda bölgedeki yerel özel ve genel güvenlik birimleri ile koordineli çalışarak, müşterilerine en iyi koruma hizmetini sağlamaktadır.

Agun Güvenlik olarak, üst düzey koruma ile birlikte, iş adamlarına, aile bireylerine veya şahıslara, ihtiyaçlar doğrultusunda, kısa ve uzun dönemli koruma hizmetlerini de vermekteyiz.Çalışmalarımız, müşterilerimize karşı olabilecek tehlike ve tehditlerin önüne geçebilmek için öncelikle güven, analiz, risk yönetimi, planlama, etkin ve uygun kaynak kullanımı, profesyonel istihdam, değişen şartlar için elastikiyet, inisiyatif, pro-aktif çözüm ve önlemler, hızlı ve etkili karşı koyma unsurlarını içermektedir.

Agun Profesyonel Güvenlik Personelimiz, terörizm, adam kaçırma, toplumsal alanlarda hırsızlık, kap-kaç, ilk yardım ve hızlı sürüş teknikleri konusunda son derece eğitimli olarak göreve başlamaktadır. Ayrıca, müşterilerimizin mahremiyeti ve özel hayatları ile ilgili konularda son derece hassas davranmasını bilen profesyoneller ile çalışmaktadır.

Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin, detaylı bilgi edinin.

Bizimle İletişime Geçin
YUKARI