bekleyiniz
Agun Security

Seyahat Güvenliği

İster iş seyahati, ister tatil amaçlı geziler olsun, kişisel güvenliğiniz için tedbir almanız gerekebilir. Uluslararası seyahatlerinizde, bazı ülke veya bölgeler sizin için daha riskli olabilir ve hiç beklemediğiniz hayati sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Uluslararası Güvenlik Hizmetlerimiz kapsamında, üst düzey yöneticilere, VIP ve CIP kişilere, seyahat güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimizi daha iyi korumak ve daha iyi hizmet verebilmek için bölgesel ve yerel kaynaklarla birlikte genel kolluk kuvvetleri ile koordineli olarak çalışmaktayız.

Hayatımızdaki riskler, küçük çaplı hırsızlık olaylarından, otellerde meydana gelebilecek soygunlara, adam kaçırmaya, tecavüze ve hatta adam öldürmeye kadar gidebilmektedir. Özellikle riskli ülke, bölge ve şehirlerde, yabancı ülke vatandaşları, bu tür risklerin kurbanı olabilmekte ve istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bütün bunların dışında, bazı bölgelerde hastalık, su ve gıda zehirlenmesi, bulaşıcı hastalık gibi sorunlar da olabilmektedir.

Yabancı bir ülkede, güvenliğinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, nereye gidebileceğinizi, kime güvenip kime güvenemeyeceğiniz bilemeyebilirsiniz. Bu nedenle, bölgeyi iyi tanıyan, kullanılan lisanı bilen, genel kurallara hakim, bölgesel ve yerel tehlikeleri göz önünde bulundurarak sizleri koruyacak ekibimize güvenebilirsiniz. Bu hizmetimiz sırasında, güvenlik ekibimiz size çok faydalı bilgiler vererek, nerede nasıl davranmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacak ve riskleri en aza indirecektir.

Güvenlik hizmetimizden, her gün ve günün 24 saati olmak üzere faydalanabilirsiniz. Bu hizmetimiz dahilinde, seyahat öncesi bilgilendirme ve değerlendirmelerimizden de faydalanabilirsiniz. Agun Güvenlik, bölgede meydana gelen olayları sürekli olarak izlemekte ve olabilecek olumsuz gelişmeler karşısında hazırlıklı olmak için çalışmalarını sürekli olarak devam ettirmektedir.

Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin, detaylı bilgi edinin.

Bizimle İletişime Geçin
YUKARI